Dodanie tovaru

Možnosti doručenia tovaru koncovému zákazníkovi, objednávatelovi.

 

 

Osobný odber:


- tento spôsob zabezpečeje prevzatie tovaru zákazníkom v mieste sídla spoločnosti.

- pri tejto variante odberu je možné vykonať úhradu za tovar predom na číslo účtu našej spoločnosti:

    SK8702000000003034033154  VÚB banka . Následne budete po zaevidovaní platby vyzvaný na odber v mieste sídla spoločnosti.

- pri osobnom odbere je možné platiť aj v hotovosti priamo pri odbere tovaru.

 

Doprava Kuriér Geis:

 

- dopravu konečnému zákazníkovi zabezpečuje prepravná spoločnosť Geis.

- prepravná spoločnosť zabezpečuje garantované doručenie v rámci SR do 48h od prevzatia zásielky, čiže do 48h od vyexpedovania zásielky našou spoločnosťou.

- doplnkové služby týkajúce sa vnútroštátnej prepravy zásielok: balenie, dobierka, výmena balíkov pred doručením, doručenie na presný čas, doručenie v sobotu. Všetky tieto doplnkové služby je možné dojednať a to písomnou požiadavkou do poznámky objednávky. K objednávke bude pripočítaný doplatok za konkrétnu

službu podľa cenníka GLS, dostupného na stránke GLS.

- pri zmene adresy Vám spoločnosť GLS po skontaktovaní upresní adresu a doručí zásielku na správnu adresu; cena prepravy zahŕňa aj druhé doručenie po neúspešnom doručení zásielky

 

Cenník dopravy  
Osobný odber len Liptovský Hrádok 0 €
Hodnota objednávky do 100€ s DPH 3,90 €
Hodnota objednávky od 100 - 400€ s DPH 3,90 €
Hodnota objednávky od 400€  s DPH 2,90 €
Tovar s hmotnosťou 30 -50kg do 1000 € 6,90 €
Tovar s hmotnosťou nad 50 kg do 1000 € 13,90 €
   

 

 Pre niektoré kombinácie váhy a množstvo balíkov môže byť klient kontaktovaný za účelom dohodnutia výšky ceny za dopravu. Ide o neštandardné situácie, kde sa jedná napríklad o viacej balíkov veľkých rozmerov, prípadne hmotnosti a pod.. V prípade, že sa pri tovare nachádza informácia, že je doprava tovaru "Zadarmo", táto cena sa neupravuje a tovar bude doručený bez účtovania ceny aj v prípade, že sa jedná o nadrozmerný tovar.

.

V prípade zvolenia spôsobu platby dobierka sa účtuje dobierečný poplatok vo výške 1 EUR

 

Pri preberaní tovaru je zákazník povinný tovar riadne prekontrolovať. V prípade viditeľného poškodenia obalu je túto skutočnosť nutné uviesť do dodacieho listu prepravcu, prípadne spísať s vodičom zápis o poškodení.

Po podpísaní a prevzatí tovaru nie je možné tovar s poškodením takéhoto charakteru reklamovať vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu.

 

V prípade dovozu veľkej zásielky bude tento tovar doručený pred vchod objektu uvedeného v objednávke. Vynesenie si treba zabezpečiť vlastnými prostriedkami.